Camp Kodcu yazılım kampı açılıyor

Kodcu.com olarak, 15 yıllık eşsiz sektörel tecrübemiz ile, sadece teknik içeriği ile değil, ustalık ve yalınlaşma ile harmanlanmış benzersiz bir eğitim kampı fırsatını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Camp Kodcu nedir?

Camp Kodcu, ülkemizde gerekli teknik alt yapıya sahip geliştiricileri yetiştirmek ve bu geliştiricilerin gerçek potansiyellerini ortaya çıkartmak için düzenlenen bir eğitim kampıdır.

Başvuru süreci nasıl işliyor?

Başvuru formunu doldurup, özgeçmişinizi bizimle paylaştıktan sonra hızlı bir değerlendirme süreci gerçekleşiyor. Uygun bulunan adaylarla telefon üzerinden bağlantı kurup ilk görüşmeyi gerçekleştireceğiz. Başarılı olan adaylarla yüz yüze veya skype üzerinden bir görüşme daha gerçekleştirilecektir. Bu süreçlerden başarıyla çıkan adaylar kamp programına davet edilecektir.

Kamp sonrası neler olacak?

İlk senaryo bu eğitim programından aldığınız eğitimle kendi girişiminizin teknik alt yapısını kurabilir ve proje yönetimini yapabilirsiniz. İkinci senaryo bu eğitim programından edindiğiniz vizyon ile kendinize yeni bir kariyer planı çizebilirsiniz. Bu noktada Kodcu.com olarak sizleri Türkiye’nin önde gelen kuruluşları ile tanıştırabiliriz. En kötü senaryoda ise bu eğitim programında yeni teknolojiler ve insanlar tanımış olacaksınız.

Eğitim takvimi

Camp kodcu 2-22 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecektir. Camp boyunca ele alınacak konu ve teknolojilere dair takvim ise şöyle:

  • Kanban 03-05 Kasım, Altuğ B. Altıntaş
  • JavaScript 07-14 Kasım, Rahman Usta
  • Effective Java ve Design Patterns 10-12 Kasım, Altuğ B. Altıntaş
  • Android 21 Kasım, Suhap Şahin
  • BDD/TDD eğitimi 17-19 Kasım, Altuğ B. Altıntaş
  • Big DATA eğitimi 11-13-18 Kasım, Hüseyin Akdoğan
  • NoSQL eğitimi 23-24-25 Kasım, Hakan Özler

Kontenjan

Camp kodcu kontenjanı 15 kişi ile sınırlıdır.

Ücreti ne kadar?

Bu eğitim programı ücretsizdir.

Lokasyon

Kamp Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi‘nde gerçekleşecektir. Eğitimlerimizi sınıf eğitimi ve online eğitim şeklinde gerçekleştireceğiz.

Daha fazlası

Camp kodcu hakkında daha fazlasını http://camp.kodcu.com adresinde bulabilirsiniz. Ayrıca bu kamp hakkında görüşlerinizi sosyal medyada #campkodcu hashtag’i altında paylaşmanızı rica ediyoruz. Görüş ve önerileriniz bizim için değerlidir.

Sponsorlar ;

 

kockuluckamerkezi

“Bu etkinlik, İstanbul Kalkınma Ajansı’nın 2015 yılı “Yenilikçi İstanbul Mali Destek Programı” kapsamında “Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi’yle ortak düzenlenmektedir.”

1 Comment
  • Posted at 04:33, 26/07/2018

    ionic yüklemeye çalışıyordum bir kaç hata verdi sonra ionic start ile uygulama açmaya çalıştım alttaki hatayı verdi nasıl çözebiliriz ,?

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website