Agile Days Istanbul

“Agile Days Istanbul”, “Agile Leadership” ana teması ile katılımcılarını bekliyor.

İlki, 12 Nisan 2018 tarihinde düzenlenecek olan “Agile Days Istanbul” etkinliği Radisson Blu Şişli Hotel’de gerçekleştirilecektir.

Türkiye ve çevre ülkelerdeki kurumların çevikleşme çabalarına destek olmak üzere alanında uzman ve deneyim sahibi konuşmacıların, katılımcılara bilgi ve deneyimlerini aktaracağı, yeni bakış açıları kazanmalarını sağlayacağı “Agile Days İstanbul”’un ana teması, daha önce açık oylama ile belirlenen,“Agile Leadership”, alt temalar ise“Agile for Non-IT teams” ve “IT Agility” olacaktır.

“Dünyanın En iyi 100 Liderlik Konuşmacılarından Birisi Seçilen, Management 3.0’ın Kurucusu Jurgen Apello da Konuşmacılar Arasında ”

 

 

Etkinliğin iki ana konuşmacısından biri, Agile dünyasında en etkileyici ilk 10 kişi arasına girmiş, dünyanın “En iyi 100 Liderlik Konuşmacıları”ndan ve “Management” konusunda ilk 40 da gösterilen Jurgen Apello’dur. Diğer ana konuşmacı ise çevik yazılım geliştirmenin fikir babası, yazılım geliştirme mühendisliği ve yönetimi konularında 9 adet kitabın yazarı, yaşayan efsane Tom Gilb’dir.

“Agile Days İstanbul”a konuşmacı olarak katılacak alanında uzman profesyonellerden bazıları ise; Borusan Otomotiv, Ziraat Teknoloji, Hepsiburada.com, Tofaş Otomobil, Turkcell, B/S/H Türkiye, Türk Telekom gibi Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen kurumlarındaki tecrübe ve bilgilerini paylaşacaklardır. Aynı zamanda; farklı ülkelerde çalışmalarına devam eden “Executive & Agile Leadership Coach” İlker Demirel, Enterprise Agile Coach Mia Kolmodin ve CST Agile Coach Joanne Perold da “Agile Days İstanbul”’da Agile Dönüşüm süreçlerini, karşılaştıkları sorunları, ortaya çıkan problemleri nasıl aştıklarını katılımcılarla paylaşacaklar.

Günümüzde yazılım dünyası dışında da büyük ilgi ile takip edilen Agile yaklaşım ve pratikleri ile ilgilenen herkes “Agile Days Istanbul” biletlerini etkinlik web sitesinden temin edebilir.

Kodcu.com olarak “Agile Days Istanbul” etkinliğini destekliyoruz.

Kodcu.com Ekibi

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website