Temel Java Eğitimi & Java Day Fırsatı

Temel Java Eğitimine Kurumsal Kayıt Olun.

Ekibinizden 10 Kişi ile birlikte Java Day’e Ücretsiz Katılın!

 

Java Day Istanbul, ülkemiz bilişim dünyasına değer katmak, güvenlik, IoT, Bigdata, Devops, Cloud ve yazılım geliştirme konularında güncel teknolojiler, gelişmeler ve yönelimlerden IT dünyasını haberdar etmek amacıyla Istanbul Java User Group (Istanbul JUG) tarafından her yıl organize edilen bir yazılım konferansıdır. Java Day Istanbul yazılım konferansı içerik ve detaylarını sizler için özetledik.

Java Day Istanbul 2018

Java Day Istanbul 2018 yazılım konferansında 32 oturum eş zamanlı olarak 3 salonda 5 Mayıs 2018 tarihinde dördüncü kez Hilton İstanbul Kongre ve Fuar Merkezindegerçekleşecek. Bu sene ilk defa düzenleyeceğimiz sektörlerinde öncü kişilerle merak ettiğiniz konular etrafında tartışma fırsatı bulacağınız 10 round table oturumu sizleri bekliyor. Satın aldığınız biletlerden elde edilen gelirler ile Java Day Kids‘e destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Konferans Programı Açıklandı

Amazon, Vaadin, Red Hat, Jetbrains,Twitter, Salesforce gibi global markalardan olduğu gibi; Peak Games, Bidolubaskı, İyzico, Trendyol gibi Türk teknoloji şirketlerinden yöneticiler de  konuşmacı olarak konferansta yer alıyor. Venkat Subramaniam ‘Let’s Get Lazy’başlıklı bir konuşması ile etkinlikte yer alacak. Programı incelemeyi unutmayın.

Kimler Katılıyor?

Java Day Istanbul yazılımcılar, teknoloji şirketleri ve girişimciler arasında etkin bir ağ kurulmasına olanak sağlıyor. Bu yıl 1000+ üzerinde yerli ve yabancı katılımcıyı ağırlayacak olan etkinlikte Softech, Obss, innova, Cybersoft, Sony, Kod Gemisi, IBTech, inomera gibi birçok kurumsal firma ekipleri ile etkinlikte yer alacak. IT ve yazılım sektörünün önde gelen isimleriyle tanışma imkânı yakalamanız mümkün.

Festival Havasında Etkinlik Sizleri Bekliyor

Sponsorlarımızın ve destekçilerimizin katkıları ile alışageldik konferans tarzının dışına çıkıyoruz. 4 yıldır bizi destekleyen Peak Games başta olmak üzere Jetbrains, Udemy,Bidolubaskı, Crossover, Kodcu.com ve Oracle’a ve bizi destekleyen Spora, Dentapolitan,Bind-U, Codela, Papatya Bilim Yayıncılık‘a teşekkür ederiz. Sponsor ve destekçilerimizin katılımcılara özel düzenlendiği etkinlikleri ve sürprizleri kaçırmayın.

Etkinlik Yönetimi Cebinizde

Java Day Istanbul Mobil Uygulaması ile etkinlik, konu ve konuşmacılar hakkında bilgi edinebilir, konuşmacılara soru sorabilir, oy verebilir, kendi programınızı oluşturabilirsiniz.Andorid ve Ios. Uygulamayı indirmeyi unutmayın.

Gelişmelerden Habersiz Kalmayın!

Teknoloji hızlı gelişiyor, en son gelişmelerden haberdar olmak için Java Day İstanbul 2018‘ye katılmak harika bir fırsat. Facebook,Twitter, Instagram sosyal medya hesaplarından konferans günü boyunca etkinlikler ve sürprizler ile ilgili duyurular yapılacak.

Ulaşım & Konaklama

Hilton Istanbul Kongre ve Fuar Merkezi, Harbiye Mahallesi, Hilton Oteli 50 N, 34367 Şişli/İstanbul

Metro: Taksim Metrosu 1 Km Uzaklıkta.

Otobüs: Trt Istanbul Radyosu durağı. 25G, 32T, 36T, 38T, 43, 46E, 46H, 46KT, 46T, 46Ç, 48N, 54E otobüs hatları ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Bentley by Molton Hotels ‘de Java Day katılımcılarına özel indirim ile konuşmacılar ile aynı otelde konaklama imkanı bulabilirsiniz!

Economy Single Oda Gecelik 170 TL kahvaltı KDV dahil.
Standard  Oda Single/Double 240 TL kahvaltı KDV dahil.

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website